Praktilist haldusakti väljaandmisel, sh järelevalvemenetluses (mh haldusakti kaalutlusõiguse teostamine, põhjendamine, proportsionaalsus jpm haldusmenetluses)

Print Friendly, PDF & Email

 

 

9. märts (kolmapäev) 2022

 

Sihtgrupp: riigi- ja kohaliku omavalitsuse (sh inspektsioonid ja ametid) ametnikud, politseiasutused, juristid, nõunikud, järelevalveinspektorid, spetsialistid, advokaadid, konsultandid, kohtutäiturid jpt haldusmenetlusega seotud isikud.

Toimumiskoht: Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskus, Viru väljak 4 (2. korrus), Tallinn.

Koolitusruum vastab tervisekaitse nõuetele ning on varustatud tänapäevase esitlustehnikaga. Osalejatele on tagatud kogu koolituse jooksul joogivesi ning kohvipauside ajal kohv/tee/vesi ja suupisted. Soovi korral on võimalik tellida ette lõunasöök läheduses asuvast söögikohast.

Parkimisinfo

 

10.00-15.45  Virgo Saarmets, Tallinna Ringkonnakohtu halduskolleegiumi kohtunik

Teemakava on täpsustamisel.

 

Õppemeetodid: interaktiivne loeng, arutelu

Koolituse maht: 5,3 akadeemilist tundi auditoorset õpet

Koolitusel täies mahus osalenutele väljastame soovi korral elektroonilise tõendi. Tõendi saamiseks palun saata koolitus@preismann.ee oma nimi, isikukood või sünniaeg ning meiliaadress, millele tõendit soovite või märkige vastavad andmed peale koolitust tagasisideankeedile.

 

NB Lähtuvalt 25. oktoobrist 2021-10. jaanuarini 2022 kehtivatest riiklikest piirangutest  seoses COVID-19ga palume tulla koolitusele väikese ajavaruga ning esitada kohapeal tõend, mis kinnitab kas:

  • lõpetatud vaktsineerimist või
  • COVID-19 läbipõdemist

Koostöös konverentsikeskusega teeme omalt poolt kõik võimaliku, et meie koolitustel osalemine oleks Teile ohutu. Arvestame osalejate hajutatuse nõudega ruumides; tagatud on desinfitseerimisvahendid ning soovi korral kaitsemask.

 

Osavõtutasu 129€. Hinnale lisandub käibemaks (koos käibemaksuga on hind 154,8€). Osavõtutasu sisaldab koolitusmaterjali ja kohvipausi.

Soovi korral lisandub lõunasöök 19€ (sh käibemaks). Registreerimisel palume lõunasöögisoovi kindlasti märkida.

Püsiklientidele hinnasoodustus -10% (ei laiene lõunasöögile).

 

Osavõtuks palume eelnevalt registreeruda alloleval registreerumisvormil, e-posti teel: koolitus@preismann.ee või telefonil 646 0002.

 

    Koolitusele registreerimine

    Soovin lõunasööki